06:30
-
|
Περθ Γκλόρι (Γ)
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ)
|
|
|
06:30
-
|
Σεντ Άλμπανς Σεντς U20
Γκριν Γκάλι U20
|
|
|
07:00
-
|
Μέλμπουρν Βίκτορι (Γ)
Μέλμπουρν Σίτι (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Κανμπέρα Γιουν. (Γ)
Αντελαΐντ Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Γούφου Τάι Πο
Σάουθερν Ντιστρίκτ
|
|
|
07:00
-
|
Ίστερν Σάμπερμπς Όκλαντ
Χέκαρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
07:00
872
|
Γουέστερν Γιουνάιτεντ
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
|
07:00
1356
|
Καβασάκι
Σιμίζου
|
|
|
07:00
1357
|
Ναγκόγια
Κασίμα Άντλερς
|
|
|
07:00
1358
|
Σαγκάν Τοσού
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
07:00
1359
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
Σεντάι
|
|
|
07:00
1360
|
Γιοκοχάμα
Χιροσίμα
|
|
|
08:00
1361
|
Σερέσο Όσακα
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
08:00
1362
|
Γκάμπα Οσάκα
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
08:00
1363
|
Σόναν Μπελμάρε
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
08:00
1377
|
Σεντ Άλμπαν Σέιντς
Γκριν Γκούλι
|
|
|
09:00
1378
|
Ίστερν Λάιονς
Μπέντλι Γκρινς
|
|
|
09:30
-
|
Νάρβα Τρανς
Κουρεσάρε
|
|
|
10:00
1395
|
Ολίμπικ ΦΚ
Ίστερν Σαμπέρμπς
|
|
|
10:30
-
|
Πούντζαμπ
Ρεάλ Κασμίρ
|
|
|
11:00
-
|
Σάουθερν Μιανμάρ
Γιανγκόν Γιουν.
|
|
|
11:00
-
|
Ίσπε
Σαγκάινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
11:45
1478
|
Ουλενχόρστερ Παλόμα
Μπούσχολτζ
|
|
|
12:00
-
|
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ 2
Φλορέστι
|
|
|
12:00
1173
|
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
12:30
-
|
Κρασνοντάρ
Κρίλια Σοβετόβ
|
|
|
12:30
873
|
Αλάνιασπορ
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
12:30
1473
|
Μπασκόνια
Πασάια Κιρόλ Ελκαρτέα
|
|
|
12:30
1474
|
Ιντερσίτι
Νοβέλντα
|
|
|
12:30
1475
|
Καραμπαντσέλ
Σαν Φερνάντο ντε Χενάρες
|
|
|
12:30
1476
|
Ρεκάμπιος Κολόν
Ατζενέτα
|
|
|
12:30
1477
|
Τριβάλ Βαλδέρας Αλκ.
Αλκάλα
|
|
|
12:45
-
|
Μπαντράν Τεχεράνης
Κασκάι Σιράζ
|
|
|
12:45
1264
|
Αλγκεσίρας
Κάντιθ Β'
|
|
|
13:00
-
|
Μπιλμπάο (Γ)
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Πόλις Τέρο
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Ρατσαμπούρι
Τρατ
|
|
|
13:00
-
|
Νίκη Βόλου
Διαγόρας Ρόδου
|
|
|
13:00
-
|
Σπαρτάκ Μόσχας
Αραράτ Γιερεβάν
|
|
|
13:00
-
|
Τζένοα U19
Κιέβο U19
|
|
|
13:00
-
|
Κάλντας
Πραϊένσε
|
|
|
13:00
-
|
Ενγκορντάνι
Σαντ Τζούλια
|
|
|
13:00
874
|
Σοντερίσκε
Χόμπρο
|
|
|
13:00
875
|
Σεβίλλη
Εσπανιόλ
|
|
|
13:00
876
|
Μιράντες
Αλμπαθέτε
|
|
|
13:00
877
|
Φουενλαμπράδα
Λούγκο
|
|
|
13:00
878
|
Κεσιορενγκουτσού
Αλτάι
|
|
|
13:00
1265
|
Πρατ
Έμπρο
|
|
|
13:00
1266
|
Βιγιαρεάλ Β'
ΦΚ Ανδόρα
|
|
|
13:00
1267
|
Αλαβές Β'
Λιόα
|
|
|
13:00
1268
|
Κορούξο
Ατλέτικο Μπαλεάρες
|
|
|
13:00
1269
|
Ταραγόνα
Γέιδα
|
|
|
13:00
1270
|
Φερόλ
Ιμπίζα Ειβίσα
|
|
|
13:00
1271
|
Ράγιο Μαγιανταχόντα
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
13:00
1272
|
Εσπανιόλ Β'
Βαλένθια Β
|
|
|
13:00
1273
|
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
|
|
|
13:00
1274
|
Πένα Ντεπορτίβα
Μελίγια
|
|
|
13:00
1275
|
Εχέα
Κορνεγιά
|
|
|
13:00
1276
|
Ουκάμ Μούρθια
Βιγιαρούμπια
|
|
|
13:00
1278
|
Λεβάντε Β'
Μπαρτσελόνα Β
|
|
|
13:00
1479
|
Βαλούρ Ρέικιαβικ
Βέστρι
|
|
|
13:00
1480
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
Κλαμπ Ντεπ. Ρόντα
|
|
|
13:00
1481
|
Κουάρτε
Βαλντεφιέρο
|
|
|
13:00
1482
|
Ποθουέλο ντε Αλαρκόν
Αλκορκόν Β'
|
|
|
13:00
1483
|
Κλάμπ Σιέρο
Πραβιάνο
|
|
|
13:00
1484
|
Κομίγιας
Αλφάρο
|
|
|
13:00
1485
|
Σάντα Άνα
Ελ Αλαμό
|
|
|
13:00
1486
|
Φλατ Ερθ
Πάρλα
|
|
|
13:00
1487
|
Ρότα
Ποζομπλάνκο
|
|
|
13:00
1488
|
Πορτμάνι
Κονστάντσια
|
|
|
13:15
879
|
Φίτεσε
Χέρενφεν
|
|
|
13:15
880
|
Κάζα Πία
Πόρτο Β
|
|
|
13:30
-
|
Τράου
Τσενάι Σίτι
|
|
|
13:30
-
|
Γιουβέντους (Γ)
Ίντερ (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
Αλ Νατζάφ
Αλσινάατ
|
|
|
13:30
-
|
Αμανάτ Μπαγκχντάντ
Ναφτ Αλ Ουασάτ
|
|
|
13:30
-
|
Λε Λιέρ
Ίντερ Σταρ
|
|
|
13:30
881
|
Ουντινέζε
Βερόνα
|
|
|
13:30
882
|
Γιαγκελόνια
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
13:45
-
|
Αγουέντα
Ιντεάλ
|
|
|
14:00
-
|
Αβιόν Ενκάμ
Ουνιόν Ντουάλα
|
|
|
14:00
-
|
Έντινγκ Σπορτ
Φορτούνα Εμφού
|
|
|
14:00
-
|
Ιάλυσος
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
14:00
-
|
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
Μαδρίτη CFF (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Τσερνομόρετς Μπάλτσικ
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
|
14:00
-
|
Λουντογκόρετς Β
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
|
|
14:00
-
|
Τσονμπούρι
Ραγιόνγκ
|
|
|
14:00
-
|
ΑΟ Άνω Μεράς
Κηφισιά
|
|
|
14:00
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
Σκεντίγια
|
|
|
14:00
-
|
Ντρίτα
Τζιλάνι
|
|
|
14:00
-
|
Ντουκαγκτζίνι
Λάπι
|
|
|
14:00
-
|
ΚΦ Φλαμουρτάρι
Τρέπσα 89
|
|
|
14:00
-
|
Σλάβια Μοζίρ
Ρούμπιν Καζάν
|
|
|
14:00
-
|
Μιλσάμι
Σπεράντα
|
|
|
14:00
-
|
Νεφτεχίμικ
Κόπερ
|
|
|
14:00
-
|
Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ
Νέιβι ΦΚ
|
|
|
14:00
-
|
Πάουερ Ντιναμός
Ζέσκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Κονκάεν Γιουνάιτεντ
Λάμπανγκ
|
|
|
14:00
-
|
Πέμπβρο
Σεντ Τζόρτζις
|
|
|
14:00
883
|
Σβικάου
MSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
14:00
884
|
Αμπερντίν
Σέλτικ
|
|
|
14:00
1277
|
Λας Πάλμας Β
Χετάφε Β'
|
|
|
14:00
1489
|
Τενερίφη Β
Τενίσκα
|
|
|
14:00
1490
|
Γουάντι Ντέγκλα
ΦΚ Μασρ
|
|
|
14:30
-
|
Θύελλα Καμαρίου
Καλλιθέα
|
|
|
14:30
-
|
Πλάουεν
Ομπερλάουσιτς
|
|
|
14:30
-
|
Λοκ Στένταλ
Γκρειφσβάλντερ
|
|
|
14:30
885
|
Άουε
Χόλσταϊν Κίελ
|
|
|
14:30
886
|
Καρλσρούη
Όσναμπρικ
|
|
|
14:30
887
|
Ντάρμσταντ
Σαντχάουζεν
|
|
|
14:30
1174
|
Μπότεφ Πλόβντιβ
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
14:30
1327
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
Τσέμι Λειψίας
|
|
|
14:30
1328
|
Λοκομοτίβ Λειψίας
Ουέρμπαχ
|
|
|
14:30
1329
|
Λίχτενμπεργκ
Ντιναμό Βερολίνου
|
|
|
14:30
1330
|
VSG Αλτγκλιένιτσκε
Μπέρλινερ
|
|
|
14:30
1491
|
Σάμπαϊλ
Γκαμπάλα
|
|
|
14:30
1493
|
Κότμπους
Βικτόρια Βερολίνου
|
|
|
15:00
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
ΑΕ Ζακακίου
|
|
|
15:00
-
|
Μπίλις Μπαλς
Κούκεσι
|
|
|
15:00
-
|
Λάτσι
Παρτιζάνι Τιράνων
|
|
|
15:00
-
|
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
Φλαμουρτάρι
|
|
|
15:00
-
|
Μπόα Εσπόρτε
Βίλα Νόβα Ατλ. Κλούμπε
|
|
|
15:00
-
|
Λίτεξ Λόβετς
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
|
15:00
-
|
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
Αλκή Ορόκλινη
|
|
|
15:00
-
|
Διγενής Οροκλίνης
Ελπίδα Αστρομερίτη
|
|
|
15:00
-
|
Λεβερκούζεν (Γ)
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
USV Ιένα (Γ)
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
-
|
Ντούισμπουργκ (Γ)
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Σαντ (Γ)
Φράιμπουργκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Πότσνταμ (Γ)
Κολωνία (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Δράμας
Πλατανιάς
|
|
|
15:00
-
|
Χανιά
ΑΕ Καραϊσκάκης
|
|
|
15:00
-
|
Ένωση Ασπροπύργου Δόξας
Θεσπρωτός
|
|
|
15:00
-
|
Ιωνικός
Αιγάλεω
|
|
|
15:00
-
|
Καβάλα
ΟΦ Ιεράπετρας
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Θεολόγου
Αετός Οφρυνίου
|
|
|
15:00
-
|
Ηρακλής Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Κιλκισιακός
Άρης Αβάτου
|
|
|
15:00
-
|
Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης
|
|
|
15:00
-
|
Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
|
|
|
15:00
-
|
ΠΑΣ Φλώρινα
Μακεδονικός
|
|
|
15:00
-
|
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
15:00
-
|
Θερμαϊκός Θέρμης
Νέος Π.Ο.Ν. Καλλικράτειας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Καρίτσας
ΑΟ Σελλάνων
|
|
|
15:00
-
|
Αταλάντη
Δίας Δίου
|
|
|
15:00
-
|
Ατρόμητος Παλαμά
Πιερικός
|
|
|
15:00
-
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Ποταμιά
|
|
|
15:00
-
|
Διγενής Νεοχωρίου
ΓΣ Αλμυρός
|
|
|
15:00
-
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα
|
|
|
15:00
-
|
Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕΠ Κοζάνης
Σούλι Παραμυθιάς
|
|
|
15:00
-
|
Αναγέννηση Άρτας
Τηλυκράτης
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Ανατολής
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Μεσολογγίου
|
|
|
15:00
-
|
Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας
|
|
|
15:00
-
|
Θιναλιακός
ΑΕ Λευκίμμης
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Μοσχάτου
Ερμής Κορυδαλλού
|
|
|
15:00
-
|
Ακράτητος
Φωστήρας
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Πειραιώς
Πανθηραϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Ηλυσιακός
Άγιοι Ανάργυροι
|
|
|
15:00
-
|
Κερατσίνι
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
15:00
-
|
Αχαρναϊκός
Μαρκό
|
|
|
15:00
-
|
Αήττητος Σπάτων
Παλληνιακός
|
|
|
15:00
-
|
Αιολικός
Κόρινθος 2006
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Νέας Αρτάκης
Θύελλα Ραφήνας
|
|
|
15:00
-
|
Παναρκαδικός
ΑΟ Υπάτου
|
|
|
15:00
-
|
ΠΑΣ Κιθαίρων
ΑΕΚ Τρίπολης
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Ερμιονίδας
Πανηλειακός
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Βλαχιώτη
Παναργειακός ΑΠΟ
|
|
|
15:00
-
|
Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΟ Διαβολιτσίου
|
|
|
15:00
-
|
Ναύπλιο 2017
Πανγυθεατικός
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Ζαχάρως
Θύελλα Πατρών
|
|
|
15:00
-
|
ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Τσιλιβή
|
|
|
15:00
-
|
Ζάκυνθος
ΠΣ Η Σπάρτη
|
|
|
15:00
-
|
Μπουνταφόκι
Ντόρογκι
|
|
|
15:00
-
|
Ντουνακανιάρ
Σοροκσάρ
|
|
|
15:00
-
|
Μπαλζάν
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Σκούπι
Μπόρετς Βέλες
|
|
|
15:00
-
|
Στρούγκα Τριμ
Ραμποτνίσκι
|
|
|
15:00
-
|
Ρένοβα
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
15:00
-
|
Άλτονα 93
Γέντελοχ
|
|
|
15:00
-
|
Ολίμπικ Σταρ
Βιτάλ Ο
|
|
|
15:00
-
|
Άιγκλ Νουάρ
Μουσονγκάτι
|
|
|
15:00
-
|
Φλαμπό ντι Σεντρ
Ρουκίνζο
|
|
|
15:00
-
|
Άιντραχτ Νορθάιμ
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
|
|
|
15:00
-
|
Ορντίνο
Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα
|
|
|
15:00
-
|
Σαμούτ Σακχόν
Τσιάνγκ Μάι
|
|
|
15:00
-
|
Κανσάνσι Ντινάμος
Μουφουλίρα Ουόντερερς
|
|
|
15:00
-
|
Ουντόν Θανί
Ουτάι Θάνι
|
|
|
15:00
888
|
Βάλντχοφ Μανχάιμ
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
|
15:00
890
|
Σίλκεμποργκ
Άαλμποργκ
|
|
|
15:00
891
|
Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός
|
|
|
15:00
892
|
Λεγκανές
Μπέτις
|
|
|
15:00
893
|
Τραμπζονσπόρ
Σίβασπορ
|
|
|
15:00
1257
|
Ζίλινα
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
|
15:00
1331
|
Αλεμάνια Άαχεν
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
1332
|
HSC Αννόβερο
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
15:00
1333
|
Ροτ Βάις Έσεν
Ομπερχάουζεν
|
|
|
15:00
1334
|
Βερλ
Σάλκε ΙΙ
|
|
|
15:00
1494
|
Γκίρμοτ
Ζολνόκι Μαβ
|
|
|
15:00
1495
|
Σιόφοκ
Ζέγκεντ
|
|
|
15:00
1496
|
Κλαμπ Αφρικέν
Χάμαμ-Λιφ
|
|
|
15:00
1497
|
Καϊρουανέζ
Γκουαρντάνε
|
|
|
15:00
1498
|
Τατουίνε
Σολιμάν
|
|
|
15:00
1499
|
Καζινσμπαρισίκα
Γκιόρι Έτο
|
|
|
15:00
1500
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Άικα
|
|
|
15:00
1501
|
Χαλάντας
Τσακβάρι
|
|
|
15:30
-
|
VV Αλκμάαρ (Γ)
Τβέντε (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ρίτσαρντς Μπέι
Γιόμο Κόσμος
|
|
|
15:30
-
|
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
ΤS Γκάλαξι
|
|
|
15:30
-
|
Σογιό (Γ)
Φλέρι 91 (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Αλ Ζαβράα
Αλ Ταλάμπα
|
|
|
15:30
-
|
Ντνίπρο-1
Ντιναμό Μπατούμι
|
|
|
15:30
-
|
Πράτο
AC Μπρα
|
|
|
15:30
-
|
Προ Σέστο
Λεγκνάνο
|
|
|
15:30
-
|
Αντριέσε
Σαν Λουίτζι
|
|
|
15:30
-
|
Φορλί
Φιορενζουόλα
|
|
|
15:30
-
|
Γκροσέτο
Μοντερόσι
|
|
|
15:30
-
|
Φολίνιο
Σαντζιοβανέζε
|
|
|
15:30
-
|
Φότζια
Μπριντίσι
|
|
|
15:30
-
|
Σανγκιουστέσε
Ανκόνα Ματέλιτσα
|
|
|
15:30
-
|
Καστροβιγιάρι
Μαρσάλα
|
|
|
15:30
-
|
Ατσιρεάλε
Ροκέλα
|
|
|
15:30
-
|
Κιέρι
Καρονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Λιγκόρνα
Μποργκοσέσια
|
|
|
15:30
-
|
Βερμπάνια
Φεζανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σεραβέζα Πότζι
Λαβανιέζε
|
|
|
15:30
-
|
Φοσάνο
Βάντο
|
|
|
15:30
-
|
Βίλα Ντ' Άλμε
Μπρουσαπόρτο
|
|
|
15:30
-
|
Σκανζοροσκιάτε
Φολγκόρε Καρατέσε
|
|
|
15:30
-
|
Πόντε Σαν Πιέτρο
Καστελανζέσε
|
|
|
15:30
-
|
Καραβάτζιο
Λεβίκο Τέρμε
|
|
|
15:30
-
|
Ινβερούνο
Μπουστέζε Μιλάνο
|
|
|
15:30
-
|
Σόντριο Κάλτσιο
Τρίτιουμ
|
|
|
15:30
-
|
Αρκονατέζε
Σαντζουλιάνο Σίτι
|
|
|
15:30
-
|
Σερένο Κάλσιο
Βίρτους Μπέργκαμο
|
|
|
15:30
-
|
Ντρο Άλτο Γκάρντα
Βίρτους Μπολζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Μέστρε
Βιγκάσιο
|
|
|
15:30
-
|
Καλντιέρο Τέρμε
Ουνιόν Φέλτρε
|
|
|
15:30
-
|
Λεγκνάνο Σάλους
Ντέλτα Πόρτο Τόλε
|
|
|
15:30
-
|
Καμπονταρσέγκο
Κιαρλίνς Μουζάνε
|
|
|
15:30
-
|
Σαμαουρέσε
Αλφονσίνε
|
|
|
15:30
-
|
Φανφούλα
Μετσολάρα
|
|
|
15:30
-
|
Πονσάκο
Μπαστιά Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Σορέντο Κάλσιο
Κασαράνο
|
|
|
15:30
-
|
ACR Μεσίνα
Σιτανόβεσε
|
|
|
15:30
-
|
Γκιουγκλιάνο
Μεσίνα
|
|
|
15:30
-
|
Βιλαφράνκα Βερόνα
Μοντεμπελούνα
|
|
|
15:30
-
|
Λουπαρένσε
Κλοντιένσε
|
|
|
15:30
-
|
Καρτιλιάνο
Ταμάι
|
|
|
15:30
-
|
Τσίονς 1972
Έστε
|
|
|
15:30
-
|
Μπελούνο
Αμπροσιάνα
|
|
|
15:30
-
|
Βίγκορ Καρπανέτο
Κορεγκέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σιλιβέργκε Μαζάνο
Μπρένο
|
|
|
15:30
-
|
Σάσο Μαρκόνι
Κρέμα
|
|
|
15:30
-
|
Λεντιτζιόνε
Προγκρέσο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Φραντσιακόρτα
Μάντοβα
|
|
|
15:30
-
|
Καλβίνα
Σαβινανέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σπόρτινγκ Τρεστίνα
Αλμπαλόνγκα
|
|
|
15:30
-
|
Γκρασίνα
Φλαμίνια
|
|
|
15:30
-
|
Πομέτσια
Σκαντίτσι
|
|
|
15:30
-
|
Αγκλιανέσε
Γκαβοράνο
|
|
|
15:30
-
|
Ακουίλα Μοντεβάρτσι
Κανάρα
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Ντονάτο
Τουτοκουόιο
|
|
|
15:30
-
|
Απρίλια
Λάτε Ντόλτσε
|
|
|
15:30
-
|
Νουόβα Φλόριντα
Προ Κάλτσιο Τορ Σαπιένζα
|
|
|
15:30
-
|
Τόρες
Πόρτιτσι 1906
|
|
|
15:30
-
|
Τούρις
Μπουντόνι
|
|
|
15:30
-
|
Λατίνα
Μουραβέρα
|
|
|
15:30
-
|
Λαντισπόλι
Όστια Μάρε
|
|
|
15:30
-
|
Βις Αρτένα
Λανουσέι
|
|
|
15:30
-
|
Αρζακένα
Σιτά Ντι Ανάγκνι
|
|
|
15:30
-
|
ASD Γκλαντιέιτορ
Γκραβίνα
|
|
|
15:30
-
|
Φρανκαβίλα
Σίτα Ντι Φασάνο
|
|
|
15:30
-
|
Γκέλμπισον
Νοτσερίνα
|
|
|
15:30
-
|
Καμπομπάσο
Πόρτο Σαντ Ελπίντιο
|
|
|
15:30
-
|
Γιεσίνα
Πινέτο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Ρόμα Σίτι
Ολίμπια Αγκνονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Τζουλιανόβα
Κατόλικα Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Αβεζάνο
Ρεκανατέζε
|
|
|
15:30
-
|
Βαστογιράρντι
Βαστέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Νικόλο
Τολεντίνο
|
|
|
15:30
-
|
Νόλα
Κοριγκλιάνο Καλάμπρο
|
|
|
15:30
-
|
Παλμέσε
Σαν Τομάσο
|
|
|
15:30
-
|
Τάουνσιπ Ρόλερς
Πρίζονς ΧΙ
|
|
|
15:30
-
|
Τάφικ
Γκίλπορτ Λάιονς
|
|
|
15:30
-
|
Τζουανένγκ Γκάλαξι
Σεκιούριτι Σίστεμς
|
|
|
15:30
894
|
Σεντ Πόλτεν
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
15:30
895
|
Στουρμ Γκρατς
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
15:30
896
|
Αντβέρπ
Σαρλερουά
|
|
|
15:30
897
|
Άγιαξ
Βάαλβαϊκ
|
|
|
15:30
898
|
Σπάρτα Ρότερνταμ
Χρόνινγκεν
|
|
|
15:30
899
|
Μάαστριχτ
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
|
|
|
15:30
900
|
Μπούρσασπορ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
15:30
901
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Γκιρέσουνσπορ
|
|
|
15:30
902
|
Οπάβα
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
15:30
1227
|
Βιμπονέσε
Βιτερμπέσε
|
|
|
15:30
1502
|
Μπλακ Λέοπαρντς
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
15:30
1503
|
Πολοκουάνε Σίτι
Κέιπ Τάουν Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
Ντράγκον Γιάουντε
Απέγιες
|
|
|
16:00
-
|
Φοβού
Φεουτσού
|
|
|
16:00
-
|
Σταντ Ρενάρ
Ουμς Ντε Λουμ
|
|
|
16:00
-
|
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
Μπαμέντα
|
|
|
16:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπάμπ Μοχαμέντια
Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί
|
|
|
16:00
-
|
Κασμ Μαρακές
Κρα Ντε Χοσέιμα
|
|
|
16:00
-
|
Μας Μαχρίμπ
Κενίτρα
|
|
|
16:00
-
|
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Βιντάντ Φες
|
|
|
16:00
-
|
Τιχάντ Καζαμπλάνκα
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
16:00
-
|
Έστερσουντ
Ουμέα
|
|
|
16:00
-
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Ορνταμπάσι
|
|
|
16:00
-
|
Σαβόνα
Λουκέζε
|
|
|
16:00
-
|
Ατλέτικο Ολίμπικ
LLB Ακαντέμικ
|
|
|
16:00
-
|
Κασάλε
Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο
|
|
|
16:00
-
|
Σανρεμέσε
Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα
|
|
|
16:00
-
|
ACD Νάρντο
Γκρουμέντουμ
|
|
|
16:00
-
|
Αλταμούρα
Ταράντο
|
|
|
16:00
-
|
Φιντελίς Άντρια
Αγκρόπολι
|
|
|
16:00
-
|
Μπιτόντο
Οντάτσε Τσερινιόλα
|
|
|
16:00
-
|
Τρόινα
Μαρίνα Ντι Ραγκούσα
|
|
|
16:00
-
|
Σαβόια
Λικάτα
|
|
|
16:00
-
|
Παλέρμο
Μπιανκαβίλα
|
|
|
16:00
-
|
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
Άτλας Ντέλμενχορστ
|
|
|
16:00
-
|
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
Μπέρσενμπρουκ
|
|
|
16:00
-
|
Σάσελ
Μεϊντόρφερ
|
|
|
16:00
-
|
Μυλούζ
Επινάλ
|
|
|
16:00
-
|
Νιντερβένιγκερν
Σβαρτ Βάις Έσεν
|
|
|
16:00
-
|
Κρόνενμπεργκερ
Τούρου Ντίσελντορφ
|
|
|
16:00
-
|
Μπάουμπεργκ
Μίρμπους
|
|
|
16:00
-
|
Κλεβέ
Χίλντεν
|
|
|
16:00
-
|
Σόνεμπεκ 1910
Μπόχολτ
|
|
|
16:00
-
|
Κάαν-Μάριενμπορν
Έρντεμπρουκ
|
|
|
16:00
-
|
Βίντενμπρουκ
Μάινερτσχαγκεν
|
|
|
16:00
-
|
Άιντραχτ Ράινε
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
|
|
16:00
-
|
Πρόισεν Μίνστερ Β'
Σερμπέκ
|
|
|
16:00
-
|
Ρούπελ Μπουμ
Ντεσσέλ
|
|
|
16:00
-
|
Σιντ-Ελουά Βίνκελ
Χέιστ
|
|
|
16:00
-
|
ΡΦΚ Λιέγης
Λιρς Κεμπενζονέν
|
|
|
16:00
-
|
Σπόρτινγκ Μπεν Άρου
Σμπίκχα
|
|
|
16:00
-
|
Γκαμπές
ΑΣ Αριάνα
|
|
|
16:00
-
|
Σίντι Μπούζιντ
Ράντες
|
|
|
16:00
-
|
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
Σφαξ Ρέιλγουεϊς
|
|
|
16:00
-
|
Μσακέν
Μενζέλ Μπουργκουίμπα
|
|
|
16:00
-
|
Ολιμπίκ Μπέζα
Κο Μεντέντιν
|
|
|
16:00
-
|
Ελ Γκαβαφέλ Σ. Γκάφσα
Κασσερίν
|
|
|
16:00
-
|
Κλαμπ Ατλέτικο Γιουβέντους
XV Ντε Πιρασικάμπα
|
|
|
16:00
-
|
Βοτουπορανγκουένσε
Σάο Μπερνάρντο
|
|
|
16:00
-
|
Πορτουγκουέσα Σαντίστα
Σάο Μπέντο
|
|
|
16:00
-
|
Παϊσαντού
Παραγκομίνας
|
|
|
16:00
-
|
Καράχας
Ιτουπιράνγκα
|
|
|
16:00
-
|
ΑΚ Λιμπερτάς
Τρε Φιόρι
|
|
|
16:00
-
|
Τρε Πένε
Λα Φιορίτα
|
|
|
16:00
-
|
Καϊλούνγκο
Μουράτα
|
|
|
16:00
-
|
Βίρτους Ακουαβίβα
Φολγκόρε Φαλσιάνο
|
|
|
16:00
903
|
Άστον Βίλα
Τότεναμ
|
|
|
16:00
904
|
Λυών
Στρασβούργο
|
|
|
16:00
905
|
Βαντούζ
Κιάσο
|
|
|
16:00
906
|
Βίντερτουρ
Λοζάν Ουσί
|
|
|
16:00
907
|
Λωζάνη
Ααράου
|
|
|
16:00
908
|
Γιουβέντους
Μπρέσια
|
|
|
16:00
909
|
Σαμπντόρια
Φιορεντίνα
|
|
|
16:00
910
|
Σασσουόλο
Πάρμα
|
|
|
16:00
911
|
Κρεμονέζε
Τραπάνι
|
|
|
16:00
912
|
Φροζινόνε
Περούτζια
|
|
|
16:00
913
|
Οσίγιεκ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
914
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
|
16:00
1150
|
Φλαμένγκο
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
16:00
1228
|
Φεραλπισάλο
Γκούμπιο
|
|
|
16:00
1229
|
Μπισκέγλιε
Σικούλα Λεόνζιο
|
|
|
16:00
1230
|
Κατάνια
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
16:00
1231
|
Πάντοβα
Φερμάνα
|
|
|
16:00
1232
|
Κάρπι
Πιατσέντζα
|
|
|
16:00
1233
|
Κατανζάρο
Κασερτάνα 1908
|
|
|
16:00
1234
|
Κόμο
Όλμπια
|
|
|
16:00
1235
|
Σουντιρόλ
Φανό
|
|
|
16:00
1236
|
Ιμολέζε
Τσεζένα
|
|
|
16:00
1237
|
Μόντσα
Γιουβέντους U23
|
|
|
16:00
1238
|
Προ Πατρία
Αρέτσο
|
|
|
16:00
1239
|
Τριεστίνα
Βις Πέζαρο
|
|
|
16:00
1258
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Σένιτσα
|
|
|
16:00
1259
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
16:00
1366
|
Ατλέτικο Ντε Κολκάτα
Τσεναγίν
|
|
|
16:00
1504
|
Βεστμαναέιαρ
Βίκινγκουρ Όλαφσβικ
|
|
|
16:15
-
|
SSVg Βέλμπερτ
Κρέι
|
|
|
16:15
-
|
Ούνιον Νετετάλ
Ράτινγκεν
|
|
|
16:15
-
|
Ενέπεταλ
Χάμερ
|
|
|
16:15
-
|
Κόρμι
Ζετζτούν Κορίνθιανς
|
|
|
16:30
-
|
Μπαμπούτος
Πάνθερε Σπορτίβε
|
|
|
16:30
-
|
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
Νιεντόρφερ
|
|
|
16:30
-
|
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ
Σπρόκχοβελ
|
|
|
16:30
-
|
Εμκουάμπα
Βιτοριόσα Σταρς
|
|
|
16:30
915
|
Κολωνία
Μπάγερν Μονάχου
|
|
|
16:45
-
|
Βίλα Ρεάλ
Λουζιτάνια Λουρόσα
|
|
|
17:00
-
|
Τονέρε Καλάρα
Κανόν ντε Γιαουντέ
|
|
|
17:00
-
|
Παρτιζάν
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
|
|
|
17:00
-
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
17:00
-
|
Μπαρτσελόνα (Γ)
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ασάντε Κοτόκο
Ασάντι Γκολντ
|
|
|
17:00
-
|
Εμπούσουα Νταρφς
Καρέλα
|
|
|
17:00
-
|
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Λίμπερτι Προφέσιοναλς
Αντουάνα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Μεντεάμα
Ελμίνα Σαρκς
|
|
|
17:00
-
|
Βάφα
Ντριμς ΦΚ
|
|
|
17:00
-
|
Βαλέτα
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
17:00
-
|
Άμπια Γουόριορς
Ενγίμπα
|
|
|
17:00
-
|
Ενούγκου Ρέϊντζερς
Άκβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρτλαντ
Ανταμάβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ιφεάνι Ούμπαχ
Σανσάιν Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Κανό Πίλαρς
ΜΦΜ ΦΚ
|
|
|
17:00
-
|
Κβάρα Γιουνάιτεντ
Ρίβερς Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Νασαράουα Γιουν.
Τζιγκάβα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Πλατό Γιουνάιτεντ
Ντάκαντα
|
|
|
17:00
-
|
Ουάρι Γουλβς
Κατσίνα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Βίκι Τούριστς
Λόμπι Στάρς
|
|
|
17:00
-
|
Βίκινγκ
Γιέρβ
|
|
|
17:00
-
|
Καράκας
Ζούλια
|
|
|
17:00
-
|
Μάχλενμπαχ
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
|
|
17:00
-
|
Ρούναβικ
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
|
|
|
17:00
-
|
Μόλντε
Κρασνοντάρ
|
|
|
17:00
-
|
Πεντράς Ρούμπρας
Εσπίνχο
|
|
|
17:00
-
|
Σανχοανένσε
Τροφένσε
|
|
|
17:00
-
|
Παρέντες
Αρούκα
|
|
|
17:00
-
|
Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος
Κοϊμπρόες
|
|
|
17:00
-
|
Λέσα
Αμαράντε
|
|
|
17:00
-
|
Ανάντια
Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο
|
|
|
17:00
-
|
Ολιβέιρα Οσπιτάλ
Τορένσε
|
|
|
17:00
-
|
Φατίμα
Βιτόρια Σερνάσε
|
|
|
17:00
-
|
Μαρινένσε
Ολέιρος
|
|
|
17:00
-
|
Λουσιτάνο Εβόρα
Φαμπρίλ Μπαρέιρο
|
|
|
17:00
-
|
Λουλετάνο
Σιντρένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σακαβενένσε
1 Ντε Ντεζέμπρο
|
|
|
17:00
-
|
Αλχουστρελένσε
Αμόρα
|
|
|
17:00
-
|
Ολίμπικο Μοντίγιο
Πινχαλνοβένσε
|
|
|
17:00
-
|
Αλβέρκα
Οριεντάλ Λισαβόνας
|
|
|
17:00
-
|
Τσάβες Β'
Μερελινένσε
|
|
|
17:00
-
|
Κάστρο Νταϊρέ
Βαλαντάρες Γκαΐα
|
|
|
17:00
-
|
Γκιάσιο Φιγκεϊρένσε
Κανέλας 2010
|
|
|
17:00
-
|
Σάνταρεμ
Λεϊρία
|
|
|
17:00
-
|
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
Αρμακενένσες
|
|
|
17:00
-
|
Σάντα Κολόμα
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
|
|
|
17:00
-
|
Σάντερλαντ (Γ)
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
|
|
|
17:00
542
|
Ρέιντζερς
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
916
|
Λόκερεν
Βίρτον
|
|
|
17:00
917
|
Άαρχους
Ράντερς
|
|
|
17:00
918
|
Λουγκάνο
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
17:00
919
|
Λουκέρνη
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
17:00
920
|
Σερβέτ
Ζυρίχη
|
|
|
17:00
921
|
ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Σμύρνης
|
|
|
17:00
922
|
Εϊμπάρ
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
17:00
923
|
Κάντιθ
Μάλαγα
|
|
|
17:00
924
|
ΑΕ Λεμεσού
Ομόνοια
|
|
|
17:00
925
|
Ανόρθωση
Νέα Σαλαμίνα
|
|
|
17:00
926
|
Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
17:00
927
|
Μαρίτιμο
Πάσος Φερέιρα
|
|
|
17:00
928
|
Μποαβίστα
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
17:00
929
|
Κοβίλια
Ακαντέμικο Βίσεου
|
|
|
17:00
930
|
Μπενφίκα Β'
Κόβα Πιεντάντε
|
|
|
17:00
931
|
Σέπσι
Μποτοσάνι
|
|
|
17:00
932
|
Κομπρεσάλ
Έβερτον Ντε Βίνα
|
|
|
17:00
1175
|
Ντουνάφ Ρούσε
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
|
|
17:00
1492
|
Νέφτσι Μπακού
Σαμαξί
|
|
|
17:00
1505
|
Μάγκνι
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
17:00
1506
|
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
17:00
1509
|
Ασοσιάο Ντεπ. Ολιβεϊρένσε
Μαρία Ντα Φόντε
|
|
|
17:00
1510
|
Μπέρκο
Βιζέλα
|
|
|
17:00
1511
|
Σερβέιρα
Μπράγκα Β
|
|
|
17:00
1512
|
Σάο Μαρτίνιο
Μονταλέγκρε
|
|
|
17:00
1513
|
Σίντρα
Σπορτίβο Ντε Λούρες
|
|
|
17:00
1514
|
Ουνιάο Μαδέιρα
Γιουβεντούδε Πεδράς
|
|
|
17:00
1515
|
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
Φάφε
|
|
|
17:15
-
|
Βόλος ΝΠΣ
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
17:15
933
|
Ξάνθη
Λαμία
|
|
|
17:30
1279
|
Τουντελάνο
Λογρονιές
|
|
|
17:45
934
|
Βίλεμ
Ουτρέχτη
|
|
|
17:45
935
|
Τσβόλε
Φέγενορντ
|
|
|
18:00
-
|
Τεούτα Ντούρες
Βιλάζνια
|
|
|
18:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
Σάντα Ρίτα
|
|
|
18:00
-
|
Τάκον (Γ)
Βαλένθια (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Ισμαΐλι
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
|
|
18:00
936
|
Ραπίντ Βιέννης
WSG Τιρόλ
|
|
|
18:00
937
|
Μπρεστ
Σεντ Ετιέν
|
|
|
18:00
938
|
Ρεμς
Ρεν
|
|
|
18:00
939
|
Γαλατασαράι
Μαλάτιασπορ
|
|
|
18:00
940
|
Μπαλικεσιρσπόρ
Ιστανμπουλσπόρ
|
|
|
18:00
941
|
Μποέμιανς 1905
Σλάβια Πράγας
|
|
|
18:00
1280
|
Καλαχόρα
Γκουιθέλο
|
|
|
18:00
1281
|
Ντον Μπενίτο
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
18:00
1282
|
Σαν Φερνάντο
Μπάνταχοθ
|
|
|
18:00
1283
|
Σαμπαντέλ
Οριχουέλα
|
|
|
18:00
1284
|
Μπανταλόνα
Καστεγιόν
|
|
|
18:00
1285
|
Κόρδοβα
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
18:00
1286
|
Σαλαμάνκα
Μπούργος
|
|
|
18:00
1287
|
Βιγιαρομπλέδο
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
18:00
1288
|
Καρταχένα
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
18:00
1289
|
Χάρο Ντεπορτίβο
Ιθάρα
|
|
|
18:00
1290
|
Χέρκουλες
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
18:00
1291
|
Μαρίνο Ντε Λουάνκο
Λας Ρόζας
|
|
|
18:00
1292
|
Μέριδα
Γρανάδα Β'
|
|
|
18:00
1293
|
Ποντεβέδρα
Ρεάλ Οβιέδο Β
|
|
|
18:00
1294
|
Ταλαβέρα
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο
|
|
|
18:00
1295
|
Όλοτ
Λα Νούνθια
|
|
|
18:00
1296
|
Λάνγκρεο
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
18:00
1314
|
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
|
|
|
18:00
1516
|
Κάμαρα Ντε Λόμπος
Μιραντέλα
|
|
|
18:00
1517
|
Φοντίνιας
Σερτανένσε
|
|
|
18:00
1519
|
Μπεργκαντίνος
Μπάρκο
|
|
|
18:00
1520
|
Βάσας
Τισζακέσκε
|
|
|
18:10
942
|
Ινβερνές
Ρέιντζερς U21
|
|
|
18:30
-
|
Ασεκ Μιμόσας
Σο Ντε Λ' Αρμ
|
|
|
18:30
-
|
Μπουάκε
Ρέισινγκ Ντ' Αμπιντζάν
|
|
|
18:30
-
|
Σολ ΦΚ
ΦΚ Σαν Πέδρο
|
|
|
18:30
943
|
Άρσεναλ
Νιούκαστλ
|
|
|
18:30
944
|
ΗΝΚ Γκόριτσα
Ριέκα
|
|
|
18:30
945
|
Κρακόβια
Λεχ Πόζναν
|
|
|
18:30
946
|
Κιλμάρνοκ
Χιμπέρνιαν
|
|
|
18:30
1240
|
Πιστοϊέζε
Ρομπούρ Σιένα
|
|
|
18:30
1241
|
Αλεσάντρια
Λέκο
|
|
|
18:30
1242
|
Αβελίνο
Κάβεσε
|
|
|
18:30
1243
|
Μπάρι
Πικέρνο
|
|
|
18:30
1244
|
Παγκανέζε
Ριέτι
|
|
|
18:30
1245
|
Ποτέντζα
Ρέντε
|
|
|
18:30
1246
|
Σαμπενεντετέσε
Ραβέννα
|
|
|
18:30
1247
|
Τερνάνα
Βίρτους Φρανκάβιλα
|
|
|
18:30
1248
|
Περγκολετέζε
Προ Βερτσέλι
|
|
|
18:30
1249
|
Αλμπινολέφε
Νοβάρα
|
|
|
18:30
1250
|
Ποντεντέρα
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
18:30
1251
|
Βιτσέντζα
Βίρτους Βερόνα
|
|
|
18:30
1297
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Μαρμπέγια
|
|
|
18:30
1298
|
Κούλτουραλ Λεονέσα
Γιουνιονίστας
|
|
|
19:00
-
|
Φλαμένγκο (Γ)
Σάο Πάουλο (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
Καρόι
|
|
|
19:00
-
|
Τουριάλμπα
Μουνισιπάλ Σάντα Άνα
|
|
|
19:00
-
|
Σαν Χοσέ ΦΚ
Κουρινταμπάτ
|
|
|
19:00
947
|
Γκενκ
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
19:00
948
|
Μάιντζ
Σάλκε
|
|
|
19:00
949
|
Οντένσε
Μπρόντμπι
|
|
|
19:00
950
|
Κάλιαρι
Νάπολι
|
|
|
19:00
1304
|
Σέκτζια Νες Ζιόνα
Χάποελ Ραανάνα
|
|
|
19:00
1383
|
Καρταχίνες
Λιμόν
|
|
|
19:00
1384
|
Λα U Ουνιβερσιτάριος
Περέζ Ζέλεντον
|
|
|
19:00
1521
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Μπεκεσάμπα
|
|
|
19:00
1522
|
Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε
Ολιμπίκ Ντε Ξατίβα
|
|
|
19:15
951
|
Πονφεραντίνα
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
19:15
952
|
Σανταντέρ
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
19:15
953
|
Φαρένσε
Ολιβεϊρένσε
|
|
|
19:30
-
|
Κολόμπε
Κότον Σπορτ Ντε Γκαρουά
|
|
|
19:30
-
|
Ράγιο Βαγιεκάνο (Γ)
Λα Κορούνια (Γ)
|
|
|
19:30
954
|
Άρης
ΑΕΚ
|
|
|
19:30
955
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Οσασούνα
|
|
|
19:30
956
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Πόρτο
|
|
|
19:30
1299
|
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
Μπαρακάλντο
|
|
|
19:30
1465
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
Μουνισιπάλ
|
|
|
20:00
-
|
Εσπόρτε Κλούμπε Βιτόρια (Γ)
Μίνας Μπραζίλια (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Κίντερμαν (Γ)
Γκρέμιο (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Παλμέιρας (Γ)
Φεροβιάρια (Γ)
|
|
|
20:00
957
|
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
20:00
1347
|
Ελ Νασιονάλ
LDU Πορτοβιέγο
|
|
|
20:00
1507
|
Φαρ Ραμπάτ
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
20:00
1523
|
Λεόνες Νέγκρος
Βενάδος
|
|
|
20:15
1305
|
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
|
|
21:00
-
|
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
Μπαΐα Ντε Φέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Ζουαζεϊρένσε
Τζακουιπένσε
|
|
|
21:00
-
|
Κασκαβέλ ΚΡ
Κοριτίμπα
|
|
|
21:00
-
|
Σιανόρτε
Προκοπένσε
|
|
|
21:00
-
|
Ρίο Μπράνκο ΠΡ
ΦΚ Κασκαβέλ
|
|
|
21:00
-
|
Ουνιάο PR
Λοντρίνα
|
|
|
21:00
-
|
Παλμέιρας
Μιρασόλ
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Καλντένσε
|
|
|
21:00
-
|
Σέντραλ SC
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
21:00
-
|
Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ
Βόλτα Ρεντόντα
|
|
|
21:00
-
|
Κάσιας
Ιπιράνγκα RS
|
|
|
21:00
-
|
Εσπεράνσα Ντε Λάγκος
Ολανένσε
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Σαν Λουίς ΙΙ
Γιαλμακάν
|
|
|
21:00
-
|
Πουέμπλα (Γ)
Ατλέτικο Σαν Λουίς (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Ατιμπάια
Ταουμπάτε
|
|
|
21:00
958
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Μουσκρόν
|
|
|
21:00
1166
|
Πατριότας
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
21:00
1524
|
Ρεάλ Ποτόσι
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
21:00
1525
|
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
Οριέντε Πετρολέρο
|
|
|
21:30
-
|
Καραμπόμπο
Μονάγκας
|
|
|
21:30
-
|
Ταγκουατίνγκα
Σομπραντίνιο
|
|
|
21:30
-
|
Ιπόρα
Τζαραγκουά
|
|
|
21:30
959
|
Τενερίφη
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
21:45
960
|
Λάτσιο
Ίντερ
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Μαντρίν
Τσιπολέτι
|
|
|
22:00
-
|
Ουρακάν Λας Έρας
Βίλα Μίτρε
|
|
|
22:00
-
|
Ολίμπο
Ντεπορτίβο Μαϊπού
|
|
|
22:00
-
|
Σανσινένα
Ατλέτικο Καμιονέρος
|
|
|
22:00
-
|
Σολ Ντε Μάγιο
Σιρθούλο Ντεπορτίβο
|
|
|
22:00
-
|
Ιραντούμπα (Γ)
Σάο Χοσέ (Γ)
|
|
|
22:00
-
|
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
Λαμαντρίντ
|
|
|
22:00
-
|
Κλούμπ Εσπ. Όλνοταγκένσε
Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ.
|
|
|
22:00
-
|
Μπόσκε Φορμόσα
Σειλαντένσε
|
|
|
22:00
-
|
Ουνάι Εσπόρτε Κλούμπε
Λουζιάνια
|
|
|
22:00
-
|
Πορτουγκέσα
Μόντε Αζούλ
|
|
|
22:00
-
|
Γκλόμπο
ABC Νατάλ
|
|
|
22:00
-
|
Κουιαμπά
Αραγκουάια
|
|
|
22:00
-
|
Σάο Πάουλο Κρίσταλ
Σπορτ Κλαμπ Λαγκόα Σέκα
|
|
|
22:00
-
|
Άλτος
Παρναΐμπα
|
|
|
22:00
-
|
Σερτζίπε
Ιταμπαϊάνα
|
|
|
22:00
-
|
Καουκάια
Γκουαρανί Ντε Σομπράλ
|
|
|
22:00
-
|
Ποτιγκουάρ Μοσορό
AS Σοσιεδάδε
|
|
|
22:00
-
|
Πινέιρο ΜΑ
Ζουβεντούδε MA
|
|
|
22:00
-
|
Πόντα Πόρα
Μαρακάχου
|
|
|
22:00
-
|
Αβάι
Τζόινβιλ
|
|
|
22:00
-
|
Κονκόρντια Ατλέτικο
Ατλέτικο Τουμπαράο
|
|
|
22:00
-
|
Γκοϊανέσια
Γκρέμιο Ανάπολις
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
Γκοϊάς
|
|
|
22:00
-
|
Απαρεσιντένσε
Ανάπολις
|
|
|
22:00
-
|
Αναπολίνα
Γκοϊάνια
|
|
|
22:00
961
|
Λιλ
Μαρσέιγ
|
|
|
22:00
989
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Θέλτα
|
|
|
22:00
990
|
Έμπολι
Πίζα
|
|
|
22:00
991
|
Φαμαλικάο
Άβες
|
|
|
22:00
1374
|
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
22:00
1459
|
Γκιγιέρμο Μπράουν
Ντεπορτίβο Μορόν
|
|
|
22:00
1460
|
Βίγια Νταλμίν
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
|
|
22:00
1528
|
Κολεγκιάλες
Σασασίπας
|
|
|
22:00
1529
|
Σαν Μιγκέλ
Ακασούσο
|
|
|
22:00
1530
|
Φλάντρια
Ταγιέρες Ρεμέδιο
|
|
|
22:00
1531
|
Χούστο Ντε Ουρκίθα
Αρχεντίνο Κίλμες
|
|
|
22:00
1532
|
Τρίσταν Σουάρεζ
Αλμιράντε Μπράουν
|
|
|
22:00
1533
|
Μπεραζατέγκι
Ντοκ Σαντ
|
|
|
22:00
1534
|
Σαν Μάρτιν Ντε Μπουρζάκο
Σπορτίβο Ιταλιάνο
|
|
|
22:15
1348
|
Γκουαγιακίλ Σίτι
Ολμέντο
|
|
|
22:30
-
|
Ατλέτικο Κάλι
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
|
|
22:30
-
|
Ντιφενσόρες Προνουντιαμέντο
Χιμνάσια Ουρουγουάη
|
|
|
22:30
-
|
Ντάγκλας Χέιγκ
Σπορτίβο Μπελγκράνο
|
|
|
22:30
-
|
Κοφούτπα
Καρμελίτα
|
|
|
22:30
-
|
Νόβα Μούτουμ
Ποκονέ ΜΤ
|
|
|
22:30
1315
|
Μελγκάρ
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
|
|
22:30
1461
|
Χιμνάσια Μεντόζα
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
|
|
22:30
1462
|
Νουέβα Σικάγο
Ατλέτικο Τεμπερλέι
|
|
|
22:30
1466
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
Σελαχού
|
|
|
23:00
-
|
Γκρέσια
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
|
|
23:00
-
|
Πορτουγκέζα
Εστουντιάντες Μέριντα
|
|
|
23:00
-
|
Παρανά
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
Μετροπολιτάνος
|
|
|
23:00
-
|
Βέρε Γιουνάιτεντ
Ντουνμπεχόλντεν
|
|
|
23:00
-
|
Καμπινένσε
Τρέζε
|
|
|
23:00
-
|
Σινόπ
Μίξτο
|
|
|
23:00
-
|
Ατλέτικο Καγιαζειρένσε
Σούσα
|
|
|
23:00
-
|
Κόστα Ρίκα ΕΚ
Αγκούια Νέγκρα
|
|
|
23:00
-
|
Ταπάχος
Καστανάλ
|
|
|
23:00
-
|
Νασιονάλ Ντε Πατός
Περιλίμα
|
|
|
23:00
992
|
Κόλο Κόλο
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
23:00
1338
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Χένεραλ Ντίαζ
|
|
|
23:00
1385
|
Ζικαράλ Σέρκομπα
Γουαδαλούπε
|
|
|
23:00
1467
|
Μάραθον
ΚΝ Πλατένσε
|
|
|
23:05
1167
|
Ενβιγκάδο
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
23:15
1445
|
Φας
Γιόκορο
|
|
|
23:15
1446
|
Ιντιπεντιέντε Σαν Βίνσεντ
Σονσονέιτ
|
|
|
23:15
1447
|
Μουνισιπάλ Λιμένο
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
23:15
1526
|
Δε Στρόνγκεστ
Ατλέτικο Παλμαφλόρ
|
|
|
23:30
1448
|
Όντσε Ντεπορτίβο
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
|
|
23:30
1468
|
Ονδούρα Προγκρέσο
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
23:30
1469
|
Ρεάλ Ντε Μίνας
Λόμπος UPNFM
|
|
|
00:00
-
|
Φεροβιάρια
Σάντος
|
|
|
00:00
-
|
Πατροσινένσε
Κρουζέιρο
|
|
|
00:00
-
|
CS Αλαγκοάνο
Μποταφόγκο Πεσόα
|
|
|
00:00
-
|
Βιτόρια Μπαΐα
Φρεϊ Παουλιστάνο
|
|
|
00:00
1463
|
Μπελγράνο
Αγκροπεκουάριο
|
|
|
00:30
-
|
Αμερικάνο Κάμπος
Αμέρικα Ρίο ντε Τζανέιρο
|
|
|
00:30
-
|
Τσάκο Φορ Έβερ
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε
|
|
|
00:30
-
|
Μπρούσκε
Γιουβέντους SC
|
|
|
00:30
1464
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Ινστιτούτο Κόρδοβα
|
|
|
00:30
1470
|
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
00:30
1471
|
Ατλέτικο Ρεντίστας
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
|
|
|
00:40
993
|
Λανούς
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
00:40
994
|
Ρίβερ Πλέιτ
Μπάνφιλντ
|
|
|
00:45
1316
|
Σπορτ Χουανκάγιο
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
00:45
1349
|
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
01:00
-
|
Πόντε Πρέτα (Γ)
Ιντερνασιονάλ (Γ)
|
|
|
01:00
-
|
Μπόκα Ουνίδος
Ουνιόν Σαντσάλες
|
|
|
01:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Ατλέτικο Τσιρικί
|
|
|
01:00
-
|
Ακινταουανένσε
Κομέρσιαλ ΜΣ
|
|
|
01:00
-
|
Κορουμπαένσε
SER Σαπαδάο
|
|
|
01:00
995
|
Νεκάξα
Κερέταρο
|
|
|
01:00
1472
|
Σέρο Λάργκο
Ντανούμπιο
|
|
|
01:10
1168
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Όνσε Κάλντας
|
|
|
01:10
1386
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Αλαχουελένσε
|
|
|
01:15
1339
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
12 Ντε Οκτούμπρε
|
|
|
01:30
-
|
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
Μποκοτά
|
|
|
01:30
-
|
Ντεσαμπαράντος
Γιουβεντούδ Ούνιδα Ουνιβ.
|
|
|
01:30
1527
|
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
Μπολιβάρ
|
|
|
02:00
996
|
Ουν. Κονσεπσιόν
Κούρικο Ουνίδο
|
|
|
02:00
1000
|
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
Ντεπορτίβο Σαναράτε
|
|
|
02:45
998
|
Σάντος Λαγκούνα
Τίγκρες
|
|
|
02:50
997
|
Σέντραλ Κόρδοβα
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
03:00
-
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
|
|
|
03:00
-
|
Γουότερχάους
Χαμπλ Λάιονς
|
|
|
03:00
-
|
Μάουντ Πλέζαντ
Ούβι
|
|
|
03:15
1169
|
Ντεπ. Κουκούτα
Ντεπορτίβο Πάστο
|
|
|
04:00
-
|
Αρνέτ Γκάρντενς
Μολίνες Γιουνάιτεντ
|
|
|
04:00
-
|
Καβαλίερ
Τίβολι Γκάρντενς
|
|
|